Dieve Tau save aukoju Vladislovo Juškio pašaukimas ir gyvenimo kelias. Nuotraukos iš Marijos Juškytės Petrauskienės albumo
Vl. Juškys jaunystėje, apie 1952m
Kunigo Vl. Juškio jaunystės pamąstymai apie dievą ir jautrios eilutės tėviškei ir gimtosioms Dargalių apylinkėms eilėraščių knygelėje "Dieve Tau save aukoju".
Barbora ir Juozapas Juškiai, apie 1952 m. Iš Marijos Juškytės Petrauskienės albumo.
"Tegul meilė Lietuvos dega mūsų širdyse". Iš kairės Vl. Juškys, dešinėje, brolis Juozas su žmona. Iš Marijos Juškytės Petrauskienės albumo.
Šilalės gimnazistai 1950 ir auklėtojas Šerpytis. Iš kairės: l eilė: Mažutavičius, Vanda Budrikaitė, Danutė Čepaitė, Šerpytytė, Budrikaitė, Vanda Macikaitė, Jadzė Račkauskaitė, Regina Mažeikytė, Birutė Liekytė, Lašaitytė, Liucė Kukštaitė, Elena Zibartaitė, ll eilė: Jonas Liekis, auklėtojas Šerpytis, Kazimiera Kauliutė, Bronius Pertavičius, Puleikytė, nežinomas, Zandovaitė, Elena Kazlauskaitė, A. Pukytė, Elena Ivanauskaitė. lll eilė: Radavičius, Vladas Juškys (vėliau ilgametis Gadunavo ir Pagramančio kunigas, kilęs iš Dargalių), Puleikis, Petrauskas, Pipiras, Kulikauskas, Vaclovas Ūksas, Kūkšta, Gabrielius Josas, Ivanauskas.
Vl. Juškio klasė talkoje, 1950 m. Šilalės vidurinės abituriantai, ir brangi mokytoja, 1951 m. Kazimiera Kauliūtė I-je gretoje ketvirta iš kairės, šeštas kun. Vl. Juškys
Pirmieji Vladislovo mokslo metai seminarijoje, 1952m
Iš Marijos Juškytės Petrauskienės albumo.
Tėviškėje, prie sodybos kryžiaus su tėvu, 1953m
Po pirmūjų studijų metų su gimine ir artimaisiais kaimynais, 1953m.
Mokslai kunigų seminarijoje Vladislovui Juškiui tęsėsi nuo 1952 09 01 iki 1957 04 17d,
Vladislovo Juškio įšventinimas Kauno Katedros bažnyčioje, 1957m.
Pirmosios mišios Tūbinių bažnyčioje, 1957 m.
Vladislovas Gadunavo parapijoje netoli Telšių, apie 1965m. Kunigystės kelio pradžioje, apie metus laiko dirbo vikaru Kuliuose, po to keletą metų Varniuose. 1964m Vl. Juškys paskirtas į Gadunavo parapiją, kur išdirbo net 23 metus, vėliau dirbo senajame vyskupystės centra Alsėdžiuose išdirbo 14 metų iš kur persikėlė į Pagramantį.
Gadunavo bažnyčia, kurios istoriją aprašė Vladislovas Juškys, įspūdinga, o parapija nuo seno buvo garsėjanti dosnumu dievo namams. Darbas čia Vladislovui Juškiui nebuvo sunkus ir paliko geriausius prisiminimus.
Prie gimtūjų namų Dargalių k artimūjų apsuptyje.
Juozapo Juškio laidotuvės, Dargalių k. apie 1975m. Iš Marijos Juškytės Petrauskienės albumo.
Laidojant artimuosius Vladislovas pats atliko kunigo pareigas.
Prie upelio , Dargalių k. Iš Marijos Juškytės Petrauskienės albumo. Vl. Juškys atgimstančios Nepriklausomos Lietuvos renginiuose
"Partizanams žuvusiems šventoje kovoje už tėvynę Lietuvą 1945-1953m". Koplytstulpį, skirtą žuvusiems valsčiaus partizanams atminti Alsėdžiuose, pašventino kun. Vl. Juškys, 1995m. Kraštiečių susitikimas Tūbinėse, 2014 m. Kun. Vl. Juškys sėdi pirmas iš kairės. Trečias sėdi vienas šio susitikimo iniciatorių Juozas Noreika iš Natkiškių.
Kun, Vladislovas Juškys kraštiečių susitikime prisiminė savo vaikystę, jaunystės metus ir pirmasias savo mišias Tūbinių bažnyčioje. Nuotraukoje kairėje stovi kun. Darius Trijonis, nuo 2016m. Vilniaus vyskupas). Dešinėje, ilgametė ŽŪ ministerijos darbuotoja, Kristina Macikaitė Paliutienė. Tūbinės, 2014 m.
Kun. Vl.Juškys, savo gyvenimą paskyręs tarnauti žmonėms, niekada dėl to nesigailėjo. Tai liūdija gausus garbės raštų ir padėkų pluoštas. Vienas labiausiai sujaudinusių apdovanojimų Vladislovui, Gadūnavo garbės piliečio ženklas.
Vladislovas Juškys, savo gyvenimo stotelėje Žemaičių Kalvarijoje, Caritas globos namuose, 2018m. Atlikdamas savo kunigystės misiją Vl Juškys nesukūrė šeimos, tačiau globos namuose laiką leidžia ne tik apmąstymuose, bet tęsia savo kūrybine veiklą, skaito ir priima čia besilankančius artimuosius ir buvusius parapijiečius.
|